İnternet Reklam Yönetimi

İnternet reklamcılığı; firma-kurum ve şahısların isimlerini duyurmak-tanıtmak ve ticari kazançlarını arttırmak amacıyla internet üzerinden yayın yapan web sitelerine vermiş oldukları reklam hizmetine denir.

Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, Web Sitesi Footer-Banner-E-Mail Reklamları, Stratejik Reklam Danışmanlığı hizmetleriyle hedef kitleyle olan pazar iletişimine ve satış ilişkisine dokunarak “Bilgi Verme, Anımsatma, Değer Katma, İkna Etme, Satış”

Arama Motoru Reklamları – GOOGLE ADS

İnternet dünyasında en çok kullanılan ve en etkili reklam çeşididir. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı ihtiyaçlarına arama motorları üzerinden ulaşmaktadır. Bu nedenle arama motorlarında yapılan reklamların etki alanı çok daha fazladır. Günümüzde ticari firmaların en çok bütçe ayırdığı reklam şeklidir.

Sosyal Medya Reklamları – FACEBOOK VE INSTAGRAM REKLAMCILIĞI

Sosyal medya reklamları da internet reklamcılığında arama motorları reklamları kadar önem kazanmıştır. İnternet kullanıcılarının neredeyse hepsinin en az bir sosyal medya kanalında üyeliği bulunmaktadır. Kullanıcılar zamanlarının büyük bölümünü bu sosyal medya kanallarında geçirmektedirler.